من همیشه از خدا میخواستم یک هفته رویایی و عاشقانه زندگی کنم و بعد بمیرم و الان 2 ماه زندگی عاشقانه و رویایی ودارم که حتی توی دوران نامزدیم نداشتم

من همونی هستم که توی دستاورد قبلی گفتم زندگیم به کویری تبدیل شده بود که بعد از دوره های شما داشت جوانه میزد و حالا با خوشحالی باید بگم که اون جوانه هایی که زده بودند تبدیل به نهال های خیلی عالی شدند

من همیشه از خدا میخواستم یک هفته رویایی زندگی کنم و بعد بمیرم و الان از اون آرزو رسیدم به 2 ماه زندگی عاشقانه.

من در 24 سال زندگی مشترکم هیچوقت حتی در دوران نامزدیم این حلاوت رو تجربه نکرده بودم.

امروز همسرم عاشق ترین فردی هست که من روی زمین میشناسم و عاشقانه منو میپرسته، عاشقانه باهام حرف میزنه، من همیشه حسرت یه نگاه عاشقانه به دلم مونده بود امروز با تمام وجودم اونو از همسرم دریافت میکنم و برام خیلی شیرینه.

چالش 4 ماهه برای من معجزه کرد.

الان تمام اطرافیانم از شدت تغییرات همسرم متعجب هستند خب ما تا مرز جدایی پیش رفته بودیم و پارسال همین موقع بود که من تقاضای طلاق داده بودم و امروز زیباترین روز زندگیمه.

امروز تولدم بود و توی این 24 سال هیچوقت پیش نیومده بود که همسرم مثل امسال برام گل و هدیه بگیره.

هیچوقت راضی نمیشد برای دخترمون تولد بگیریم و میگفت هزینه اضافیه، امسال کارت بانکیش رو بهم داد و گفت هر تولدی که دوست داری بگیر .

هیچوقت با من عکسی نداشت در این 24 سال، امسال بهم گفت باعث افتخارمه که با تو عکس داشته باشم.من جزیره گنج رو قریب به 10 بار گوش دادم و نوت برداری کردم، جذابیت درونی رو 20،30 بار گوش دادم و هر بار به یک دستاوردی میرسم و یه نکته ای رو پیدا میکنم

بهترین وبلاگ درباره ی عکاسی عاشقانه ,زندگی ,رو ,همسرم ,هیچوقت ,یک ,من همیشه ,هفته رویایی ,زندگی کنم ,بود که ,یک هفتهمنبع

چرا بهتر است ابتدا نور طبیعی را درک کنیم

چه زمانی باید از نور مصنوعی استفاده کنیم؟

تاثیر زمان روز بر نور و سایه

اصول عکاسی استفاده از انعکاس

اصول عکاسی استفاده از تضاد

اصول عکاسی تقارن

اصول عکاسی کادر بندی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

ارز دیجیتال جدیدترین مطالب روز کاظم سعیدزاده تحلیل های روزانه بازار سهام و بورس اوراق بهادار آپشن خودرو | دنیای آپشن دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی 99 فروش بهترین تخت دو طبقه خرید و فروش انواع ترازو دیجی تجارتگاه | معرفی روش های کسب درآمد سالم و اصولی در ایران فروش بهترین پارتیشن دوجداره