وقتی مدارِ من تغییر کرد، فردی به زندگی من اومد، که با کل آدم های زندگی من متفاوت بود

من متوجه شدم که در مدتی که روی خودم کار کردم زندگی من تغییراتی با لول بالا داشته .

من در چالش های قبلی هم مدار مالیم و هم مدار عاطفیم تغییر کرد ولی من اونهارو از دست دادم !!!

با تمام وجود فکر کردم که چرا اینهارو بدست اوردم و چرا از دست دادم؟ دلیلش رو هم پیدا کردم

من کار کردن روی خودم رو رها نکردم و هر اتفاقی که افتاد بهش فکر کردم، روش کار کردم با اینکه تجربه ی سنگینی بود برام اما دوباره روی خودم کار کردم چون نمیخواستم مدارم پایین بمونه.

خداوند بهم نشون داده یکبار دیگه که من هر چی بخوام بهم میبخشه دوباره.

مدار مالی و عاطفیم دوباره دستخوش تغییرات شد

الان کسی توی زندگی من اومده و برخلاف تمام ادم هایی که توی زندگی من بودند تاحالا و برخلاف کارهایی که همسر سابقم با من کرد، یک رفتار بسیار سالم و رابطه خیلی خوبی با من داره.

در مورد مدار مالیم هم فکرایی دارم که داره به نتیجه میشینه.

در مورد چالش جدید هم من قبلا واردش شده بود اتفاقی، من با کار کردن روی خودم و 3 کیلو وزن کم کردم و دارم ادامه میدم.

من تغییرات مداری خودم رو کاملا حس میکنم و دیدگاهم نسبت به زندگی خیلی فرق کرده

ارتباطم با این آقا برای من اوایل اصلا جدی نبود ولی انقدر رفتار سنجیده و معقولی دارند و انقدر طرز فکر ایشون به طرز فکر من نزدیک هست که واقعا تونستم با این آدم به رابطه جدی فکر کنم و ایشون توی مهمترین و سخت ترین روزهای من پا به پای من اومده و اثبات کرده که میتونه جواب تمام سختی ها و دعاهایی که من کردم باشه.این آدم یک آدم پخته ست که من بابتش شکرگزار هستم .

بهترین وبلاگ درباره ی عکاسی زندگی ,آدم ,کار ,فکر ,هم ,روی ,زندگی من ,روی خودم ,کار کردم ,به زندگی ,که منمنبع

چرا بهتر است ابتدا نور طبیعی را درک کنیم

چه زمانی باید از نور مصنوعی استفاده کنیم؟

تاثیر زمان روز بر نور و سایه

اصول عکاسی استفاده از انعکاس

اصول عکاسی استفاده از تضاد

اصول عکاسی تقارن

اصول عکاسی کادر بندی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

فروش فلزیاب Imager Mixer 20000 سامانه فروش بک لینک کان ذن ریو کاراته @GamePLAYir3 فروشگاه اینترنتی دانلود سرا تخفیف اب بندی نما در مارلیک باسکول پیام توزین پرده باز